Moznost plus!

MOZNOST + kredi

per qellime bujqesore

Për ata që hanë shije!

LOKUM kredi

për biznese të vogla dhe artizanate

Zejidh dëshirat e tua!

POTROSUVACKI kredi

Për të punësuarit

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

KURSET E KEMBIMIT

12.06.2021

valutë blerës mesatar shitës
EUR 61.3500 61.6971 61.8500
USD 49.9400 50.8842 51.8800
CHF 55.6200 56.6913 57.7000

A ju pëlqen faqja jonë e re??
Scroll Up