Големина на фонт: A A A

28.12.2017

Соопштение за неработни денови за новогодишните празници

Почитувани клиенти,

Ве информираме дека поради празникот Нова година, експозитурите на Штедилница Можности нема да работат на 01.01.2018 година (понеделник).
Експозитурата во Скопје ГТЦ нема да работи и на 30.12.2017 година (сабота).

По повод Божиќните празници и празникот Богојавление Водици, 08.01.2018 година (понеделник) и 19.01.2018 година (петок) се неработни денови за сите експозитури на штедилницата.

Среќни новогодишни празници!

Штедилница Можности

 
Кон врвот